Şirketimiz

Şirketimiz

“İDEAL İSG 1998 yılında kurulmuştur. Bugün sektörün dünyaca ünlü markalarından yüzlerce çeşit üstün kaliteli ürünü müşterilerine sunmaktadır.
İDEAL İSG Firması, 1998 yılından itibaren Uluslararası ve Avrupa standartları’ na uygun olarak üretilmiş Kişisel Koruyucu Donanımların (KKD) tedarikçisi olarak, geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

İDEAL İSG Kişisel Koruyucu Donanımların pazarlama ve satışını Türkiye genelinde ve Yurtdışında giderek büyüyen ve gelişen bir yapıda hizmet sunmaktadır. Kişisel Koruyucu Donanımların doğru seçimi, etkin kullanımı, bakımı hakkında, işyerinizde sizlerle birlikte saha analizleri yaparak doğru seçim için standartlara ve yapılan işe/kişiye uygun raporlar hazırlanmaktadır. Aynı zamanda kullanım ve bakım eğitimleri ile etkin kullanıma destek verilmektedir.

Güçlü satış ekibimiz ile işyerinizde veya mağazamızda sizlere ideal çözümleri üretmek için hazır olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İdeal İSG, Sağlık Bakanlığı Yetkili İlkyardım Eğitim Merkezleri, Aile Çalışma ve Sosyal Bakanlığı Yetkili Eğitim Kurumları, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, Yüksekte Çalışma Eğitimleri, ISO 45001, ISO 14001 Yönetim Sistemleri Kurulumu, Eğitimleri ve daha bir çok hizmeti yetki belgeleri, uzman kadrosu ve uzun yılların tecrübesi ile yurtiçinde, yurtdışında bir çok firma ve kuruluşa hizmet vermektedir.