Şirketimiz

İDEAL İSG Firması; 1998 yılından itibaren Uluslararası ve Avrupa standartları’na uygun olarak üretilmiş iş güvenliği malzemelerinin;ithalatçısı, ihracatcısı, Türkiye yetkili genel distribütörü, üreticisi olarak geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

North by Honeywell, Miller by Honeywell, RAE by Honeywell BWT by Honeywell, MFA, 3M, Dupont, UNICO kendi markası olan APEX emniyet kemerleri ve iş eldivenleri gibi kişisel koruyucu ekipmanlarda her zaman çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İDEAL iş güvenliği malzeme satışı ve dağıtımını; Ankara Merkez Ofisi, Kayseri,Çukurova Bölge Ofisi, Marmara Bölge Ofisi tüm Türkiye çapında giderek büyüyen ve gelişen bir yapıda vermektedir. Kişisel koruyucu ekipmanların doğru seçimi, kullanımı, korunması, taşınması hakkında gerekli özellikler, ve standartların belirttikleri doğru uygulamalar için deneyimli ekibi ile birlikte;bölgesel,sektörel, işletmelere özel, ücretsiz bilgilendirme seminerlerini de gerçekleştirmektedir.

Güçlü satış ekibi ile işyerimizde veya mağazamızda sizlere en iyi çözümleri üretmek için hazır olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.